City Lights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tell me you'd sacrifice, and spend your last breaths under City Lights.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pentru ca amintirile te bantuie

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca amintirile te bantuie   Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:48 pm

-Mda.Io fac...nimic.Mi-e lene.Chicoti usor.Cainele i se incolaci de picior si cand a vrut sa se miste,a dat sa cada,dar se sprijini de Ai.
-Caine disperat!!Tipa la el.Scuze. Ii spuse fetei.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca amintirile te bantuie   Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:27 pm

-Pai eu am plecat.Bye.am spus luand-o spre banca pe care stateam cu cateva minute in urma.M-am uitat la trandafiri sangerii pe care ii adusesem si imi aminteam cum mamei ii placeau.Cateva lacrimi mi se prelinsera pe obraji dar nu mam chinuit sa le sterg.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca amintirile te bantuie   Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:36 pm

Cand auzi ca fata pleca,nu insista sa mai ramana.Nu e un loc foarte frumos pentru a zabovi timp.
-Byee.Ii spuse zambind.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca amintirile te bantuie   Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:54 pm

,,ahhh..nu este un loc superb sa stai de vorba"mam gandit ghemuindu-ma pe banca.,,acasa cu siguranta nu am chef sa merg acum asa mai bine pierd vremea singura pe aici."
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca amintirile te bantuie   Pentru ca amintirile te bantuie - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru ca amintirile te bantuie
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
City Lights  :: Out of City :: Cimitirul-
Mergi direct la: