City Lights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tell me you'd sacrifice, and spend your last breaths under City Lights.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ora de engleza

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

ora de engleza Empty
MesajSubiect: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:03 am

Alergam pe coridor pana ce am ajuns in sfarsit in fata clasei.Am intrat fara sa mai bat si scuzandu-ma din priviri am mers in banca a treia de la geam.
,,halal inceput de scoala"mam gandit in timp ce desenam pe coperta.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 5:46 pm

Intarziase iar,ca de obicei. Daduse buzna in clasa,fara sa-si ceara scuze sau sa bata la usa. Profii se obisnuise cu ea si nu se luau de ea. Se tranti pe un scaun,privind indiferenta tot ce se scria pe tabla. Pe banca ei erau tot felul de desene,cranii,inimioare,stelute,pentagrame,tot ce ii trecea prin cap in acele momente de plictiseala.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Shirota Yuu

Shirota Yuu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 31/01/2010

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:03 pm

Nu prea avea ce face asa ca a venit la ora de engleza.A intrat in clasa trantind usa in urma lui, indreptandu-se spre o banca libera in spatele clasei privind plictisit in jur.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:07 pm

Arunca o hartie mototolita in spate,nimerindu-l din greseala pe Yuu in cap. Incepu sa scrie versuri pe banca.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Shirota Yuu

Shirota Yuu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 31/01/2010

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:22 pm

-Cred ca esti foarte plictisita..dar eu nu ti-am facut nimic ca sa dai in mine! spuse baiatul luand hartia mototolita aruncand-o inapoi fetei
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 7:28 pm

Lua hartia aruncand-o in alta parte.
-Hopa.Te-am nimerit?Scuze.N-am vrut.Se abtinu sa nu rada. Da` acu suntem egali! Scoase limba copilareste.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:10 pm

,,se pare ca nu sunt singura care intarzie"mi-am spus in gand.MI-am scos castile ascultand muzica si sprijinindu-ma cu cotul de pervaz neatenta la ce scria profa pe tabla.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ora de engleza Empty
MesajSubiect: Re: ora de engleza   ora de engleza I_icon_minitime

Sus In jos
 
ora de engleza
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
City Lights  :: School :: Clasele-
Mergi direct la: