City Lights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tell me you'd sacrifice, and spend your last breaths under City Lights.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 prin ploaie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

prin ploaie Empty
MesajSubiect: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 2:59 am

Ma plimbam prin ploaie fara nicio treaba.M-am oprit langa un trandafir de culoarea sangelui si fara sa imi dau seama ca are spinii asa de mari am vrut sa-l rup.Sangele incepu sa picure pe asfalt.
-Ahhh..la naiba.am spus.
Sus In jos
Janice

Janice


Mesaje : 39
Data de înscriere : 30/01/2010

prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:50 am

O ploaie usoara cadea in timp ce fata se plimba prin gradina. Isi baga manile in buzunarele de la hanorac indreptandu-se spre o fata ce tocmai o zarise.
-Hey...ai patit ceva? intreba auzind ultimele cuvinete ale fetei
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:52 am

-Doar mam taiat putin.am spus zambind.Sunt Maya.Ce cauti pe aici?am intrebat.,,nu stiam ca nu sunt singura care vine pe o vreme dinasta afara"
Sus In jos
Janice

Janice


Mesaje : 39
Data de înscriere : 30/01/2010

prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:58 am

-Nu-i nimic grav nu? Eu sunt Janice..,incantata pai ma simteam putin sufocata in camera si am decis sa ies si sa ma plimb putin..dar tu?
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/02/2010

prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 5:00 am

-NU aveam ce face..fara idei si na mam gandit sa ma plimb prin gradina daca tot nu am ce face.am spus zambind.Incantata.Si nu este nimic grav
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:38 pm

Iesise adormita,ca de obicei,in gradina. Ii placea mult ploaia.Neobservand fetele care erau in gradina,se tranti pe iarba,simtind cum picaturile de apa i se lovesc puternic de fata.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Continut sponsorizat





prin ploaie Empty
MesajSubiect: Re: prin ploaie   prin ploaie I_icon_minitime

Sus In jos
 
prin ploaie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
City Lights  :: House :: Gradina-
Mergi direct la: