City Lights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tell me you'd sacrifice, and spend your last breaths under City Lights.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Exersand??Neah...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Janice

Janice


Mesaje : 39
Data de înscriere : 30/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 4:29 am

Se imbraca cat a putut de repede si iesi din camera. La jumatatea drumului isi aminti ca lasase caietul cu cantece pe birou in camera si se intoarse dupa el. Intra din nou in camera luand caietul. Inchise usa in urma ei, coborand scarile in graba catre sala de muzica.
Intra in sala indreptandu-se spre o masa libera. Se asezala ea punandu-si capul pe mobilierul dur inchizand putin ochii.
Sus In jos
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 5:37 pm

Iu se afla in sala de muzica de ceva ore bune. Inca mai era cu chitara in brate si cu mii de foi pe langa ea, pe care erau scrie diferite versuri. Incerc asa compuna un nou cantec.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:07 pm

Daduse buzna,adormita,in sala.Stia ca intarziase. Se tranti pe un scaun scotandu-si chitara din husa. Incepu sa cante melodia "monster" de la Skillet.Adora melodia aia.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Janice

Janice


Mesaje : 39
Data de înscriere : 30/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:35 pm

Deschise ochii si cauta cu privirea persona ce canta asa de devreme. La un moment dat o zari pe Sung si inca o fata. Se ridica indreptandu-se spre ele.
-Neata! Mai schimba si tu meleodia Sung! spuse razand.
Sus In jos
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:47 pm

off: Lasa ca n-o schimbe, ador melodia aia : ))
On:
Iu isi ridica privirea si se uita spre fata care vorbise mai devreme
- Buna! Saluta si ea, schitand un zambet.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 8:59 pm

Off: vezi ma cine tine cu minee? :>:> Zat mom =]]
On: Dupa ce termina,le saluta pe fete.
-Mda.Se pare ca nu-mi va iesi niciodata.Incepu sa se vaite,lasand chitara pe podea.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:00 pm

Off: Duh, cum sa nu tin cu tine? Doar e vorba de Skillet, una din trupele pe care le iubesc cel mai mult =))
On: Iu se uita lung la Song.
- Nu-ti iese melodia? Intreba, putin mirata.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:21 pm

Off: asa,asa. skillet rulzz. sa tii cu mine si cand nu am dreptate ca nu ma supar :]]
On:
-Da,nu-mi iese.Si nu'mi va iesi deloc.Niciodata.Ofta lung,punandu-si capul pe banca.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:24 pm

- Nu te da batuta! Ii sugera ea, zambind vesela. Vrei sa te ajut putin cu melodia?
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:34 pm

-Oh.Sure.Ii raspunse,zambind si luand chitara de pe jos.Da` tre sa te chinui cu mine.Ca imi ia ceva timp pana invat.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:40 pm

- No problem! Zise ea, apoi veni pe un scaun in apropierea fetei. Se uita peste foaia cu versurile si acordurile si incepu sa cante putin melodia, oprindu-se unde i se parea ca un acord nu era bine pus.
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:58 pm

-E totu` in regula ? O privi,cu o spranceana ridicata,cand zari ca s-a oprit din cantat.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:58 pm

- Nu chiar, aici nu se potrivesc niste acorduri... pot sa le modific pe foaie?
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:07 pm

-Of course.Poti face ce vrei. Dadu din umeri. Poti modifica tot,daca vrei.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:11 pm

- Pai, ai facut totul bine, dar vad ca aici te-am cam incurcat. Zise ea chicotind, schimband pe foaie niste acorduri. Acum cred ca va iesi bine!
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:28 pm

-Sa incerc? Incepu sa cante dupa noile acorduri.Ii iesise perfect. O me ge! Mi-a iesit sau ma insel ?
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:47 pm

- Nu, nu te inseli! O contrazise ea. Ti-a iesit perfect, imi place la nebunie cum canti!
Sus In jos
Shirota Yuu

Shirota Yuu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 11:03 pm

Am intrat in sala privind . in jur. Am observat-o pe Janice alaturi de doua fete.M-am dus usor pe la spatele ei prinzand-o de talie.
-Buna! Ce faceti? le intreba pe fetele zambind.
Sus In jos
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 11:07 pm

- Facem muzica! Zambi ea si in acelasi timp chicoti usor, revenind pe scaunul ei si luand chitara in brate.
Sus In jos
Janice

Janice


Mesaje : 39
Data de înscriere : 30/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 11:24 pm

Mainile ce ii cuprinse talia o facu sa se trezeasca din visare. Isi intoarse privirea catre baiatul ce o cuprinse. rasufland usurata cand il vazu pe Yuu.
-Buna U-kun.! Tu un sala de muzica...asta da minune! spuse fata razand
Sus In jos
Shirota Yuu

Shirota Yuu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:30 am

-Mda e o minune cam mare stiu asta! zise chicotind privindu-le pe fete. Aha..si pot auzi si ce muzica ati facut voi pana acum?
Sus In jos
Iu

Iu


Mesaje : 172
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:26 am

- Ei bine... eu compuneam un cantec nou, dar nu e gata, vrei sa-l auzi?
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:01 am

Se ridica de pe scaun,uitandu-se cu niste ochi mari la Janice si la baiatul care era in spatele ei.
-Voi..2...cumva..impreuna?Incepu sa se balbaie fiind foarte zapacita.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Shirota Yuu

Shirota Yuu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 31/01/2010

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:55 am

-Bineinteles ca vreau sa il aud Iu!Ehh poate il terminam azi toti impreuna ...vrei? intreba curios baiatul apoi isi indrepta privirea catre cealalta fata.
-Tu ce crezi?Apropo nu cred ca am facut cunostinta...e sunt Yuu!
Sus In jos
Sung Hyo
Admin
Sung Hyo


Mesaje : 267
Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:20 pm

-Uhm..Sung Hyo.Incantata.Ii dadu un ghiont usor lui Janice. Bravo ma,hai ca ai pus gheara pe un bunoc. Ii spuse printre dinti,ridicand din sprancene.
Sus In jos
https://city-lights.all-up.com
Continut sponsorizat





Exersand??Neah... Empty
MesajSubiect: Re: Exersand??Neah...   Exersand??Neah... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Exersand??Neah...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
City Lights  :: School :: Sala de muzica-
Mergi direct la: