City Lights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tell me you'd sacrifice, and spend your last breaths under City Lights.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un filmulet horror!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 12:59 am

Era 1 noaptea si nu puteam dormi asa ca am coborat in sufragerie. M-am aruncat pe canapea si am inceput sa caut ceva la televizor. Am dat peste un film horror pe care il mai vazusem si imi placea asa ca am lasat la film. Mi-am aprins o tigare si m-am cufundat mai tare in canapea.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 1:46 am

M-am dus pana la bucatarie dupa un pahar cu apa si atunci am vazut lumina in sufragerie. Am baut repede apa, am lasat paharul pe masa si m-am dus in sufragerie, curioasa. Am vazut un tip ca se uita la televizor, asa ca am decis sa il las in pace. 'Cine ar sta la ora asta la povesti?' mi-am spus. Dar cand sa inchid usa, am alunecat si am cazut, dand cu capul de podeaua sufrageriei.
-Fir-ar sa fie...am soptit incercand sa ma ridic de jos.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 1:49 am

Am auzit zgomotul si m-am uitat sa vad ce se intamplase.Am vazut o fata care a cazut si am inceput sa rad.
-Hai pe canapea dar poate nu te mai impiedici pana aici!i-am zis zambind.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 1:53 am

-Ah...scuze! am inceput. N-am vrut sa te deranjez.
M-am ridicat de pe jos si m-am dus catre canapea. M-am asezat langa baiat si i-am zambit.
-Aileen. Pe scurt...Ai'chan.
L-am privit pret de cateva secunde apoi i-am zambit usor.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 1:59 am

-Kaz!i-am zambit.Nu ma deranjezi!Chiar imi face placere ca a mai venit cineva!
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 2:03 am

Am zambit si atunci m-am lasat relaxata pe canapea.
-Deci? Ce film avem aici? am intrebat, indreptandu-mi privirea spre televizor. Horror, cumva?
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:08 am

-Normal!am zambit. Pai se numeste Mirrors!L-am mai vazut si e misto!
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:16 am

-Ah...am auzit de el! am spus eu entuziasmata. Dar n-am apucat niciodata sa-l vad...
Mi-am indreptat privirea spre el si am zambit cald.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:19 am

-E mijto!Nu era extrem de horror dar nici prost nu e!am zambit.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:24 am

Mi-am indreptat atentia spre televizor. "Oke...un prieten din prima ta zi aici..." mi-am zis zambind discret.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:31 am

Mi-am indreptat si eu atentia spre film.
-Vrei popcorn?
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:39 am

-Sigur! am chicotit eu, insa fara sa imi iau privirea de la film. Ai p-aici pe undeva?
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:40 am

-Ma duc sa fac!m-am dus in bucatarie si am facut niste popcorn la microunde. M-am intors si am sarit pe canapea cu bolul de popcorn in mana.
-Poftim!am zis intinzandu-i bolul.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:42 am

-Mersi! am spus zambind cald.
Am pus bolul intre noi si am luat cateva floricele in pumn. Le mancam una cate una in timp ce eram concentrata asupra filmului.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:43 am

Luam cate un pumn de floricele si imi lasam capul pe spate, apoi aruncam cate o floricica incercand sa nimeresc gura.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:44 am

Mi-am intors capul involuntar catre el si am inceput sa rad.
-Succes la asta. Eu una nu pot nimeri gura nici cum.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:46 am

Cand a zis asta am nimerit gura cu o floricica. Mi-am intors capul spre ea si i-am dat un sarut scurt pe buze.
-Imi porti noroc.am zambit apoi m-am pregatit sa arunc alta floricica.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:53 am

Mi-am pus repede o mana la gura si l-am privit mirata. Am ras apoi de afirmatia lui, obrajii mei capatand o culoare rozalie.
-Ei, mersi...nimeni n-a mai zis asta...
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:54 am

-Ete ca eu zic!am aruncat o floricica nimerind iar apoi mi-am indreptat iar privirea spre ea si am zambit.Vezi?
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:56 am

Am ras si am incercat si eu faza cu floricica. Am aruncat o floricica si spre surprinderea mea am nimerit in gura.
-Asta se intampla mai rar...am soptit. Ei, uite ca si tu imi aduci noroc. am spus tare scotand copilareste limba.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:58 am

Am sarutat-o mai lung de data asta,jucandu-ma cu limba ei.
-Ne purtam amandoi noroc. i-am zis dupa ce mi-am dezliit buzele de ale ei.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 4:00 am

-Asa ceva mai rar. am chicotit eu, indreptandu-mi atentia spre film. Era pe sfarsite iar asta ma facu sa oftez usor.
-Am pierdut filmul. am zis bosumflata
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 4:01 am

Am inceput sa rad.
-Las ca ai facut ceva mai interesant.
Sus In jos
Ishbell Aileen Kirsteen

Ishbell Aileen Kirsteen


Mesaje : 159
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 4:03 am

Am oftat.
-Aha. i-am scos limba scurt si apoi am luat inca un pumn de floricele pe care le-am bagat in gura imediat.
Sus In jos
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 387
Data de înscriere : 31/01/2010

Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 4:08 am

Am inceput sa rad.
-Vezi sa nu te ineci!Dar daca te ineci sa stii ca fac foarte bine respiratie gura la gura!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un filmulet horror! Empty
MesajSubiect: Re: Un filmulet horror!   Un filmulet horror! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Un filmulet horror!
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
City Lights  :: House :: Sufrageria-
Mergi direct la: